Menu

Amerykanie

Celem blogu jest przedstawienie aktualnych wydarzeń politycznych i, w mniejszym stopniu, socjalnych, w Stanach Zjednoczonych po wyborze Donalda J. Trump a na stanowisko prezydenta. I jak to mówi chińskie przysłowie-Obyś żył w ciekawych czasach?.

Trump bez urlopu

kaimuki

Biedny ten nasz prezydent musi pozostać w Waszyngtonie zamiast grzać się na plaży w jego kurorcie Mar -a-Lago na Florydzie. Częściowe zamieszenie prac kilku agencji rządowych trwa w najlepsze. Demokraci nie chcą dać prezydentowi wygranej a Nancy Pelosi gra twardziela ponieważ chce ponownie zostać marszałkiem (speaker) Izby Reprezentantów. Nowi demokraci w Izbie to jest lewackie głucho moty, które jak papugi powtarzają, że kapitalizm to już przeszłość. Nie są w stanie spojrzeć na świat rozlewający się wokół nich i przyznać oczywistą oczywistość, że Ameryka to najszybciej i najbardziej dynamiczne rozwijająca się gospodarka na świecie. Spójrzcie bolszewickie chwasty na Wenezuelę, Kubę czy Północną Koreę ...czy taki graj wam się marzy na ziemi Lincolna? Ten gang bolszewicki nie zna historii, nie potrafią zanalizować ostatnich stu lat od bolszewickiej rewolucji w Rosji, nie widzą co się wokół nich dzieje, wszystko co chcą to WADZA, kontrola jak największych grup ludzi i podejmowanie decyzji za całe społeczeństwo. Skąd my to znamy!

Trump

Prezydent spędził także Boże Narodzenie w Białym Domu wraz z Melanią i Barronem i nie zobaczy w najbliższym czasie białych plaży Florydy. Demokraci nie chcą w budżecie umieścić 5 miliardów dolarów na mur, za którym głosowali jeszcze w roku 2013 i 2014. Ale to histeryczna nienawiść do Trumpa i jego całej rodziny zmąciła im oczęta i teraz myślą o wyborach 2020 roku. Celem demokratów jest zmniejszenie bazy wyborczej Trumpa dp takich rozmiarów, które nie pozwolą na reelekcję. Nic takiego się nie stanie. Te 63 miliony Amerykanów, w tym mój skromny głos, wybrało na prezydenta człowieka, który kocha swój kraj i próbuje go ratować przed plagą socjalizmu. Trump nie jest człowiekiem doskonałym-oh.. nie. Jego życie prywatne nie wzbudza mojej zazdrości I zasługuje w wielu momentach na potępienie, ale jego patriotyzm I walka o dobro obywateli Stanów Zjednoczonych, a nie nielegalnych brudasów z Ameryki Centralnej, zasługuje na pełne uznanie.

 

MUR jest konieczny. Jak pisałem wielokrotnie Latynosi, jako grupa, to jest największa organizacja terrorystyczna w Ameryce tuż przed ACLU i bojówkami Antify.

 

I to jest koniec tej historii.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • Gość 143.120.100.*

    Bogaci tez pracuja.

© Amerykanie
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci