Menu

Amerykanie

Celem blogu jest przedstawienie aktualnych wydarzeń politycznych i, w mniejszym stopniu, socjalnych, w Stanach Zjednoczonych po wyborze Donalda J. Trump a na stanowisko prezydenta. I jak to mówi chińskie przysłowie-Obyś żył w ciekawych czasach?.

Sex Roboty

kaimuki

Federalny sędzia z Nowego Yorku uznał, że proponowane kary na tz: Sanctuary Cities/States (stany/miasta, które podjęły decyzję o zawieszeniu współpracy z rządem federalnym i nie informują ICE -Immigration and Custom Enforcement-o statucie imigracyjnym zatrzymanych przestępców są niezgodne z prawem i łamią 10-tą poprawkę do konstytucji Stanów Zjednoczonych.

 

Decyzja sędziego Edgardo Ramosa (Latynos) zwalnia stany Nowy York, New Jersey, Rhode Island, Washington, Massachusetts i Virginia od obowiązku raportowania nielegalnych imigrantów do ICE bez obaw o kary finansowe ze strony rządu federalnego.

 

Jest to kolejny przykład politycznego aktywizmu sędziego i braku zrozumienia bezpieczeństwa kraju. Ci wszyscy lewicowi sędziowie to nominowani przez Husseina Obamę polityczni aktywiści a nie prawdziwi niezależni sędziowie.

 

I oto kolejny przykład do czego prowadzi brak przestrzegania prawa i porządku publicznego. Murzynka weszła do małego sklepu delikatesowego i zażądała piwa od sklepikarza za darmo. Kiedy otrzymała odmowę wyciągnęła z torebki spray do włosów i zapalniczkę i próbowała podpalić sklep. Zdarzenie miało miejsce 20 listopada w sklepie Wyncote Beer Deli około godziny 10:30 rano. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

sexdoll1

 

Dokąd zmierza ten świat? Sex-roboty stają się coraz bardziej popularnymi parterami dla ludzi „kochających się” w technologii. Strona ROBOSEXUALITY promuje sex-roboty i zachęca do dzielenia się tym zwierzęciem. Na forum REDDIT czytamy: Czy lubisz technikę? Być może nieco za bardzo? Czy chciałeś/łaś robota partnera, męża lub żonę? Podnieca cię pomysł na sex roboty? Użytkownicy tego forum dzielą się najnowszymi informacjami o sex robotach. Wymieniają wyuzdane zdjęcia i wideo oraz komiksowe orgie sex robotów. Jeden z kolekcjonerów sex robotów wydał w ciągu ostatnich 10 lat 200 tysięcy dolarów na jego nowe hobby.

 

Przemoc na pracownikach służb granicznych się wzmaga. Nielegalny immigrant w Kalifornii przyłożył pistolet do głowy agenta a dwóch agentów w Arizonie zostało zaatakowanych nożami. W Kalifornii służby zostały poinformowane o nielegalnym przekroczeniu granicy przez dwóch mężczyzn. Pierwszy został zatrzymany bez problemów, ale drugi wyciągnął pistolet Star Echeverria i przyłożył go do głowy pogranicznika. Jeden z agentów użył paralizator i wtedy nielegalny przestał stawiać opór. Był on wielokrotnie karany za różnego rodzaju przestępstwa w Kalifornii i wielokrotnie deportowany. Ale to nie pomogło--czuje się bezkarny ze względu na słabiutkie prawo imigracyjne w USA.

 

I to jest moja historia.

© Amerykanie
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci